Bonusy

Sweet Bonanza bonusy i darmowe spiny

sweetbonanza bomb W tej grze jest tylko jedna funkcja bonusowa, a jest nią funkcja darmowych obrotów, którą omówimy poniżej. Warto jednak wiedzieć, że Sweet Bonanza posiada również funkcję kaskadowych wygranych Tumble, która działa po każdym wygrywającym spinie. Oznacza to, że wszystkie wygrywające symbole eksplodują i robią miejsce dla nowych symboli, które wypełniają puste miejsca. Funkcja ta działa do końca serii wygranych.

Funkcja darmowych obrotów w automacie Sweet Bonanza jest uruchamiana po trafieniu co najmniej 4 symboli Scatter (Lollipop) w tym samym czasie. Otrzymasz wypłatę w zależności od liczby wyrzuconych symboli Scatter, a następnie otrzymasz 10 darmowych obrotów. Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas funkcji darmowych obrotów, są bomby cukrowe, ponieważ mogą one zwiększyć wygrane za pomocą mnożnika od x2 do x100 zakładu. Jeśli trafisz 3 nowe symbole Scatter, otrzymasz 5 nowych darmowych obrotów.

Chociaż Sweet Bonanz slot nie ma progresywnego ani stałego jackpotu, potencjał tej gry jest zaskakująco duży. Maksymalna wygrana przewyższa zakład o x21 100. ale aby tak się stało, będziesz potrzebował sporo szczęścia, ponieważ możesz trafić tego rodzaju jackpot tylko z mnożnikiem 100x. Oznacza to, że jeśli grasz na najwyższym możliwym poziomie zakładu, możesz spodziewać się wygranej w wysokości 2 625 000 PLN, co jest dość imponujące jak na automat o średniej zmienności.